Dřevěné masážní strojky
počet produktů: 6Masáže nabízejí celou řadu benefitů pro tělo i mysl. Pravidelné masáže posilují totiž imunitní systém tím, že snižují zánět a zlepšují lymfatický oběh. Pomáhají navíc uvolnit se, odstraňují svalové napětí a přispívají ke zlepšení krevního oběhu. Některé druhy masáže lze provádět i samostatně v pohodlí domova s využitím masážních pomůcek. Dřevěné strojky podporují péči o tělo a zároveň jsou ekologické. Co Vám mohou přinést přirozené vlastnosti dřeva?
Na co je dobrý masážní přístroj?
Samostatná masáž může přinést mnoho výhod. Dřevěná masážní pomůcka je šetrná k pokožce a nezpůsobí podráždění ani alergie. Lze ji používat k masáži různých částí těla. Je užitečná jako podpora při mnoha obtížích. Osvědčuje se při redukci svalového napětí a zlepšuje krevní oběh.
Dřevěné masážní pomůcky se také hodí k:
urychlení regenerace tkání,
zpevnění pokožky a zlepšení její elasticity,
redukci celulitidy.
Dřevěné masážní strojky často používají lidé s onemocněními periferního nervového systému, revmatoidní artritidou nebo degenerativním onemocněním kloubů dolních končetin. Tento typ masážerů umožňuje snadnou kontrolu intenzity masáže a při silnějším tlaku lze provést lymfatickou drenáž.
Nelze zapomenout ani na duševní přínosy spojené se snížením stresu, nervového napětí a celkovou relaxací.
Druhy dřevěných masérů na tělo
Mezi nejoblíbenější dřevěné masážní strojky patří:
Dřevěný masážní strojek na chodidla – dostupný také ve dvouřadé variantě. Ideální pro masáž nohou, zejména doporučovaný lidem se sedavým nebo stojícím zaměstnáním. K masáži chodidel se používají také masážery se zakřiveným povrchem a protiskluzovou gumou.
Masážer na tělo – dostupný v několika provedeních, vhodný pro masáž zad, ramen, nohou a dalších částí těla. Podporuje zlepšení krevního oběhu a přispívá ke zdravějšímu vzhledu pokožky.
Pro pohodlné používání jsou důležité konstrukční prvky jako rukojeti nebo velikost masážeru. Na kvalitu masáže má vliv také správné tvarování povrchu masážeru, stejně jako typ a počet masážních výstupků.
Dřevěné masážní strojky - k čemu jsou dobré a jak je používat?
Používání dřevěných masážních strojků není nějak moc komplikované. Doporučuje se jej aplikovat na čistou a suchou pokožku (případně na již zvlhčenou masážním olejem). Váleček jemně posouváme po pokožce, začínáme odspodu a směřujeme vzhůru. Optimální doba masáže jedné části těla je 5–10 minut.
Po ukončení procedury je třeba masážní váleček vyčistit – stačí k tomu navlhčený hadřík. Poté jej nechte volně uschnout.
Používání modelů s výstupky napomáhá rozrušovat tukové usazeniny, podporuje účinnější lymfatickou drenáž a tím i boj s celulitidou.
Profesionální dřevěné masážní strojky
Na našem e-shopu doporučujeme masážní strojky vyrobené z vysoce kvalitního dřeva. Profilovaný model s rukojetí 4FIZJO je ideální volbou jak pro domácí použití, tak i pro profesionální masážní salony. Jeho pravidelné používání podporuje činnost oběhového systému a příznivě působí na napjaté svaly.
Tento model je vybaven 11 masážními válečky, které zajišťují optimální tlak na pokožku a umocňují senzorické vjemy. Díky ergonomickému tvaru se masážní váleček dokonale přizpůsobí křivkám těla. Kompaktní velikost navíc umožňuje snadné uložení do kabelky, takže jej můžete mít vždy po ruce. Stejně praktický je i náš roller, jehož masážní váleček je upevněn na kovovém rameni a zakončen pohodlnou rukojetí.
Ruční masážní pomůcky vám umožňují regulovat sílu i délku masáže podle vlastních preferencí. Jde nejen o funkční, ale i cenově výhodnou variantu, která je zároveň skvělým tipem na dárek. Vyberte si dřevěný masážní váleček značky 4FIZJO a užívejte si blahodárné účinky masáže!

Dřevěný masážní válec

Dřevěný masážní válec

Dřevěný masážní válec

Dřevěný masážní válec

Dřevěný dvojitý masážní váleček na nohy
